به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۱ | ۹۸ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۲۱۰ | ۹۲ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۷۵ | ۷۳ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۰۲ | ۷۰ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۵ | ۸۳ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۷ | ۹۲ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۸۲۲ | ۷۶ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۱۶ | ۴۳ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۹ | ۷۸ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۶ | ۶۱ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۸ | ۷۳ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | نامشخص | ||
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۴۲ | ۷۰ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۱ | ۹۴ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۷۰ | ۹۴ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۷ | ۷۹ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۱۵ | ۷۳ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۶ | ۸۰ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۷۴ | ۹۳ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۰۷ | ۷۱ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۰۱ | ۲۷ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۳۶ | ۸۶ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۳ | ۵۵ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۶۶ | ۸۲ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۹ | ۷۵ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۵۱ | ۸۵ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۲۲ | ۸۵ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۴۶ | ۸۰ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۸ | ۵۵ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۹۲ | ۶۳ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۲۰ | ۱۰۸ |
۳۲ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۳۶ | ۷۲ |
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۷۸ | ۸۲ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۵۹ | ۹۳ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۵ | ۷۷ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۷ | ۹۶ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۸۰ | ۸۳ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۲۹ | ۸۱ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۷۸ | ۷۶ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۵ | ۵۵ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | نامشخص | ||
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۲ | ۹۱ |
۴۳ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۴۸ | ۷۷ |
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۷ | ۶۹ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۷۷ | ۸۹ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۳ | ۷۵ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۷۰ | ۹۵ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۶۷ | ۸۰ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۰ | ۷۶ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۹۱ | ۷۷ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۳۱ | ۶۷ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۲۹ | ۹۱ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۳۰ | ۱۰۱ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۰۶ | ۹۳ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | روان | ۵۵ | ۶۲ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۴۴ | ۵۶ |
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲۳ | ۴۲ |
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۵ | ۵۴ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۶۷ | ۶۴ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۴۶ | ۵۶ |
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۰ | ۵۰ |
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۵ | ۶۶ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۸۶ | ۸۶ |
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۷۵ | ۷۷ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۷۴ | ۷۳ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۵۸ | ۷۳ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۶۶ | ۶۲ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۵۷ | ۸۰ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۹۶ | ۶۸ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۱۹ | ۹۰ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۹۲ | ۸۶ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۵۳ | ۹۴ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۰۷ | ۷۷ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۵۵ | ۸۸ |
۷۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | نامشخص | ||
۷۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۴۲ | ۷۹ |
۷۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۹۹ | ۸۸ |
۷۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۳۵ | ۸۸ |
۷۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۶۵ | ۸۸ |
۸۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۱۶۲ | ۱۰۹ |
۸۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۱۵ | ۱۰۹ |
۸۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۲۲ | ۱۰۱ |
۸۳ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۰ | ۶۹ |
۸۴ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۴۳ | ۵۶ |
نظر شما